Zimovanje v Logarski dolini


Logarska_dolina-2014-14Od 18. do 20. februarja 2104 so učenci 1. a ter učenka 1. razreda POŠ Javorje preživeli na zimovanju v Logarski dolini. Spremljale smo jih učiteljice Mihela, Džina in Tamara.

Ob prihodu smo najprej navijali za našo Tino, ki je osvojila zlato olimpijsko kolajno v veleslalomu. Veliko časa smo preživeli na snegu, kjer smo se sankali, dričali, kepali, igrali in delali snežake. Skozi pravljični gozd nas je popeljal škrat Nejko. Zanimivo je bilo tudi v penzionu, kjer smo se zabavali in ustvarjali. Imeli smo zabavo v pižamah, naučili smo se filcati, spekli smo pirin kruh, piškote in nutellino rožo, izdelovali mape, risali, barvali pobarvanke, nastopali, poslušali pravljice,…

Čas nam  je  prehitro minil in v četrtek po kosilu smo se polni vtisov  vrnili domov.
(Skupno 83 obiskov, današnjih obiskov 1)