Na OŠ Črna na Koroškem  vsem učencem zagotavljamo učbenike v okviru učbeniškega sklada. Učenci učbenike prejmejo v prvih dneh novega šolskega leta. Ob koncu šolskega leta učenci vrnejo nepoškodovane učbenike. Če je učbenik poškodovan, je potrebno v skladu s Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov plačati odškodnino.

Učenci od 1. do 3. razreda prejmejo učbenike in delovne zvezke v šoli brezplačno, saj saj so le-ti del učbeniškega sklada. Ob koncu šolskega leta učenci učbenike vrnejo, delovne zvezke pa lahko obdržijo. Starši kupijo le potrebščine.

Za učence od 4. do 9. razreda delovne zvezke in šolske potrebščine kupijo starši sami.

Povezava na seznam učbenikov, delovnih zvezkov in potrebščin, 2024-2025

Šolske potrebščine lahko naročite pri različnih ponudnikih.

Prilagamo povezave na ponudnike šolskih potrebščin:

Kopija – nova

Mladinska knjiga

Printink

(Skupno 115 obiskov, današnjih obiskov 1)