Od septembra pa do januarja smo na naši podružnici počeli vrsto zanimivih stvari, med drugim smo nastopali ob namestitvi defibrilatorja na našo šolo, se udeležili Pikinega festivala v Velenju skupaj z učenci naše centralne šole, pekli čarovniške mafine  za noč čarovnic, obiskali so nas učenci 3. OŠ Slovenj Gradec, mi pa smo jih obiskali na Slemenu, kjer smo iskali skriti zaklad, okrasili smo šolo in medenjake, pripravili program in predstavo Pika Nogavička ob prihodu dedka Mraza, program pa nam je popestril tudi g. Primož Suhodolčan, ki nas je nadvse zabaval in tiste, malo starejše, odpeljal nazaj v svet otroškosti. Zvečer smo prespali na šoli, kjer smo s pomočjo naše kuharice Darje spekli najboljšo pico, med samo peko pa smo odšli na nočni pohod in si v cerkvi v trdi temi ogledali jaslice, ki so jih izdelali naši učenci pri učiteljici Mariji Sirk Polanšek.

Ali nas je bilo strah? Sploh ne, saj verjamemo v pravljice in le te imajo vedno srečen konec.

 

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA       OLYMPUS DIGITAL CAMERA    OLYMPUS DIGITAL CAMERA    OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bojana Hudrap

(Skupno 224 obiskov, današnjih obiskov 1)