ZAKLJUČEK PROJEKTA Varno na kolesu – Ljubljana

 
DSC_1076V četrtek, 29. 05. 2014, smo se z učenci 5. razreda udeležili podelitve priznanj za finaliste pri projektu VARNO NA KOLESU. To, da smo bili med desetimi finalisti med vsemi 92 udeleženci pri projektu, smo vedeli že prej, na katerem mestu, pa je bila skrivnost prav do svečane podelitve.

Razglasitev je potekala v BTC Ljubljana, v prostorih Butan plina, ki je bil tudi generalni sponzor pri projektu.

 

Nestrpno smo pričakovali rezultate in po uvodnih govorih predstavnikov institucij, sodelujočih pri projektu, so začeli z razglasitvijo.

Tako smo od vseh sodelujočih šol s svojim celoletnim trudom, delom in različnimi aktivnostmi dosegli odlično 4. mesto v državi. Bili smo srečni in ponosni, saj tako lepega rezultata nismo pričakovali, ker nismo imeli primerjave z drugimi šolami.

Vsek od udeležencev na prireditvi je prejel kolesarsko čelado in majico, učenci so tekmovali v različnih igrah, na primer v hitri vožnji s kolesom  na mestu, polžji vožnji in vožnji po mini poligonu.

Zelo smo se zabavali, na koncu pa smo se sladkali še z ogromno torto.

Galerija

Mentorica pri projektu

Andrejka Fajmut, prof.

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)