VARNO NA KOLESU- Vseslovenski projekt za kolesarje

 

IMG_2823V ponedeljek, 19. 05. 2014, je v Ljubečni potekal regijski zaključek projekta Varno na kolesu in sicer za Koroško, Štajersko in Savinjsko regijo. Z veseljem smo se ga udeležile mentorica in tri izžrebane učenke.

Učenci OŠ Ljubečna so nam pripravili prisrčen program, pozdravili so nas ravnatelj OŠ Ljubečna, predstavnik Butan plina in seveda policist.

Vse sodelujoče šole smo prejele priznanja za sodelovanje, vsak učenec zvezek in odsevnik. Po končanem programu smo bili pogoščeni s sladicami, sadjem in napitki.

Najbolje pri vsem je bilo to, da so OŠ Črna na Koroškem še posebej čestitali, saj smo med 92 sodelujočimi šolami Slovenije med desetimi finalisti. Kateri po vrsti, bomo izvedeli na zaključni slavnostni prireditvi 29. 05. v Ljubljani, kamor so povabljeni učenci celega oddelka 5. a. S sabo bomo vzeli tudi razredničarko ter go. ravnateljico. Nestrpno pričakujemo slavnostno razglasitev rezultatov.

Galerija

mentorica

Andrejka Fajmut, prof.

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)