Tekmovanje z avtomobilčki na daljinsko upravljanje

 

                                                IMG_1217        IMG_1244                                        

 

 Od 19. do 25. 4. 2012, je med glavnim odmorom, v telovadnici, potekalo tekmovanje z avtomobilčki na daljinsko upravljanje. Tekmovalce – predstavnike vsakega razreda (učenka in učenec) smo izbrali pri ZŽS, ki so bili zelo dobro pripravljeni na dvoboj. Pravila tekmovanja so bila znana.

 

V četrtek, 19. 4. in v petek, 20. 4., so se med seboj pomerili tekmovalci 5. a in 5. b razred, nato 7. a in 7. b razred, 9. a in predstavnika učiteljev, 1. a in 2. a razred, 6. a in 8. a razred, ter 3. a in 4. a razred.

 

V ponedeljek se je nadaljevalo tekmovanje – četrtfinale. Tekmovali so: 9. a in 6. a razred, 5. a in 7. a razred ter

2. a in 4. a razred. Vzdušje v telovadnici se je stopnjevalo iz dneva v dan. Navijači so s seboj prinašali navijaške plakate in rekvizite.

 

IMG_1283                                     

Sledile so polfinale, nova pravila, nova proga. Na novo progo so se podali 5. a in 6. a razred ter 4. a in 2. a razred.

 

V sredo, 25. 4., so bile velike finale in podelitev diplom in medalj. Znova je bila postavljena nova proga, a  z enakimi pravili. Za 1. in 2. mesto sta se pomerila 4. a in 6. a razred, za 3. in 4. mesto pa sta tekmovala 2. a in 5. a razred.

 IMG_1306

                                  Podelili smo medalje:

1. mesto – 4. razred,

  2. mesto – 6. a razred,

 3. mesto – 2. a razred

                                       4. mesto – 5. a razred.

 

Ostali tekmovalci so prejeli diplome. Vsem čestitam. Se vidimo naslednje šolsko leto.

 

                                                                                                           Učiteljici, Tamara Oblak in Danica Štern

(Skupno 19 obiskov, današnjih obiskov 1)