SREČANJE Z GOJENCI IZ CUDV – ja

Gojenci-CUDV_na_obisku4. aprila smo  v goste povabili skupino gojencev iz CUDV – ja. Na  srečanje smo se dobro pripravili, saj smo pridno vadili. Na koncu smo ob zvokih harmonike še skupaj zaplesali.
18. aprila smo bili povabljeni k njim. Pripravili so nam različne delavnice: telovadba v telovadnici in fitnesu, glasbeno ustvarjanje in sproščanje na vodni postelji. Na koncu smo se pozabavali še v igralnici.

Nekaj misli četrtošolcev.

V šoli smo se imeli lepo. Skupaj smo zaplesali. Na koncu so nam  kar mahali.
Žana

Ko so prišli k nam, je bilo super. Zanimivo je bilo, ko smo plesali. Šele zdaj sem zvedela, kako se počutijo. Upam, da je bilo tudi njim všeč.
Pri njih mi je bilo najbolj všeč v fitnesu.
Nuša G. J.

Navdušili smo jih z nastopom. Super je bilo, ko smo skupaj zaplesali. Počutila sem se super. spoznala sem, kako se moramo obnašati do njih.
V telovadnici sem se peljala z invalidskim vozičkom.
Nika O.

Ko so prišli k nam, sem se kar tresel. Imel sem veliko tremo, ki pa sem jo med plesom kar izgubil.
Pri njih mi je bila najbolj všeč soba za sproščanje.
Anže

Ko so bili pri nas, sem jim zaigrala na harmoniko.
V glasbeni sobi smo zaigrali Žabjo svatbo in Kuža laja.
Alina

Ob teh obiskih sem spoznala, da smo vsi enaki in da ni pomembno, kakšen si.
Nadja

V CUDV – ju so nam pokazali, kako se oni učijo.
Anej K.

Pri njih mi je bilo všeč, ker smo delali v delavnicah in sem videl, kako jim je.
V šoli pa smo jim pokazali, kaj mi znamo.
Svit

Vesela sem bila, ko sem videla, da se smejijo in uživajo.
Spoznala sem, da oni niso nič drugačni od nas.
Una
razredničarka