OŠ Črna na Koroškem  vsem učencem omogoča izposojo  učbenikov v okviru učbeniškega sklada. Učenci učbenike prejmejo v prvih dneh novega šolskega leta. Ob koncu šolskega leta učenci vrnejo nepoškodovane učbenike. Če je učbenik poškodovan, je potrebno v skladu s Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov plačati odškodnino.

Učenci od 1. do 3. razreda prejmejo učbenike in delovne zvezke v šoli brezplačno, saj saj so le-ti del učbeniškega sklada. Ob koncu šolskega leta učenci učbenike vrnejo, delovne zvezke pa lahko obdržijo. Starši kupijo le potrebščine.

Za učence od 4. do 9. razreda delovne zvezke in šolske potrebščine kupijo starši sami.

Povezava na izbor učbenikov, delovnih zvezkov in šolskih potrebščin v šolskem letu 2022-2023

 

Šolske potrebščine lahko naročite pri različnih ponudnikih.

Prilagamo povezave na ponudnike šolskih potrebščin:

Kopija Nova

Mladinska knjiga

DZS

Go2school

Printink

 

Pripravila: Tea Rotovnik, skrbnica učbeniškega sklada

 

(Skupno 483 obiskov, današnjih obiskov 1)