logo_inovativna_pedagogika_RGB

V mesecu marcu 2014 je naša šola kot konzorcijski partner vstopila v projekt Inovativna pedagogika 1:1 v luči kompetenc 21. stoletja.  V projektu sodeluje šest osnovnih šol in tri srednje šole. Koordinator projekta je Zavod Antona Martina Slomška. Več informacij o projektu lahko dobite na njihovi spletni strani. Projekt financirata Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport Republike Slovenije in Evropski socialni sklad. Partnerji projekta

 • Zavod Antona Martina Slomška (ZAMS),
 • Zavod RS za šolstvo (ZRSŠ),
 • Pedagoški inštitut (PI),
 • Center za poklicno izobraževanje (CPI),
 • Fakulteta za naravoslovje in matematiko – pedagoški center (FNM),
 • Škofijska gimnazija Antona Martina Slomška,
 • Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana,
 • OŠ Bistrica ob Sotli,
 • OŠ Hruševec Šentjur,
 • OŠ Belokranjskega odreda Semič,
 • OŠ Črna na Koroškem,
 • OŠ Prežihovega Voranca Bistrica,
 • OŠ Brežice,
 • Biotehniška šola Maribor.

V šolskih letih 2013/2014 in 2014/2015 bomo pri pouku uporabljali tablične računalnike. V projekt smo vključeni z enim razredom, v katerem so učenci dobili v uporabo tablične računalnike.  Cilji projekta so:  dvig kompetenc 21. stoletja; razvijati način učenja, ki je podprt s tehnologijo pri uporabi katere je v središču učenec; izboljšati poučevanje in učenje. Projekt se zaključi konec junija 2015.

DSC_4444  DSC_4442

(Skupno 114 obiskov, današnjih obiskov 1)