VARSTVO OTROK MED POČITNICAMI

 

Dragi starši!

 

Šolsko leto se bo zaključilo in pričele se bodo poletne počitnice. Nemalokrat za starše to pomeni veliko skrb, saj se zgodi, da nimajo varstva, ki bi ga nujno potrebovali. Te skrbi bo sedaj konec, saj vam OŠ Črna na Koroškem v okviru projekta »Popestrimo šolo« ponuja aktivno varstvo učencev 1. do 5. razreda, in sicer do 20. julija ter zadnja dva tedna v avgustu.


Varstvo se bo izvajalo vsak delovnik od 6.30 do 15.30 ure. Za prevoz v šolo in nazaj ter za malico poskrbite sami. V varstvu bodo potekale različne aktivnosti (izdelovanje izdelkov iz gline in papirja, slikanje na steklo, pravljične ure, pohodi, stripi itd. ). Skratka, ne bo nam dolgčas.


Otroka lahko prijavite s spodnjo prijavnico. Prosim, da navedete čas od kdaj do kdaj bo v varstvu. Če boste potrebovali varstvo ob posameznih dnevih in za določeno uro, lahko otroka sproti prijavite tudi na e-mail: ppsana.kamnik@gmail.com.

 

PRIJAVNICA


Črna na Koroškem, 12. 6. 2012

Lep pozdrav


Ravnateljica OŠ Črna na Koroškem: Romana Košutnik

Izvajalka programa: Ana Kamnik

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)