OSCrna-logoPopestrimo_solo-MOSCrna-logo

DELAVNICE V ČASU PRVOMAJSKIH POČITNIC

 

Ponedeljek, 30.4.2012, bo potekala delavnica »Polepšajmo svoj kraj«, in sicer od 9. do 12. ure, kjer bomo s pomočjo barv za beton in čopičev porisali z različnimi motivi po vašem izboru čistilno napravo v Rudarjevem. Priporočamo, da se temu primerno obujete in oblečete. Zbor je v Rudarjevem pred trgovino Mercator.

Torek, 1.5.2012, se bomo udeležili na tradicionalnem pohodu na Pikovo. Povabite lahko svoje starše, babice, dedke. Pohod se izvede v vsakem vremenu. Dobimo se na glavni avtobusni postaji v Črni ob 8.00.

Sobota, 5.5.2012, bo potekala delavnica »Slikanje s spreji« od 9. do 12. ure. Potekala bo zunaj na prostem (na šolskem igrišču). V primeru dežja, delavnica odpade. Bodite primerno oblečeni in s sabo prinesite predpasnik. Izdelek, ki ga boš naredil, boš lahko odnesel domov. Celoten postopek slikanja in nekaj primerov si lahko ogledaš na naslednji internetni strani: www.tjasa-fotosprej.blogspot.com.

 

POROČILO “Polepšajmo svoj kraj”

 

POROČILO Pohod na Pikovo

 

Ana Kamnik

(Skupno 59 obiskov, današnjih obiskov 1)