ŠPORTNE AKTIVNOSTI MED POČITNICAMI (20. – 24. 2. 2012)

V OKVIRU PROGRAMA »ZDRAV ŽIVLJENJSKI SLOG«

Ker je zimski čas, bomo več časa preživeli na smučišču. Ne bomo pa pozabili na nogomet, ki je na naši šoli najbolj priljubljen šport. V spodnji tabeli si oglejte ponujene aktivnosti in se nam pridružite v čim večjem številu. Zaradi lažje organizacije se prijavite s prijavnico, ki ste jo učenci dobili v šoli, lahko pa tudi preko elektronskega naslova: zzs.tamara@gmail.com.

POHOD IN IGRE NA SNEGU

(1. – 3.razred)

NOGOMET           fantje

(7. – 9. razred)

Turnir v malem nogometu za dekleta na OŠ Prežihovega Voranca

ALPSKO                SMUČANJE

(1. – 9. razred)

ALPSKO SMUČANJE

(1. – 9. razred)

TEK NA SMUČEH

dekleta

(7. – 9. razred)

(4. – 9. razred)

– POHOD IN IGRE NA SNEGU bodo potekale v okolici šole, bodite toplo oblečeni. Dobimo se pred šolo.

– TEK NA SMUČEH bo potekal v LOGIH, kjer se tudi dobimo, bodite toplo oblečeni. Tisti, ki nimate svoje opreme, na prijavnico napišite številko čevljev in vam bomo opremo posodili.

– Za  NOGOMET imejte s sabo športno opremo. V torek, četrtek in petek bo potekal v telovadnici OŠ Črna. Vhod je skozi  stranska vrata pri zobni ambulanti.

– Za ALPSKO SMUČANJE imejte s sabo opremo (čelada obvezna), smučarsko vozovnico, bodite toplo oblečeni. Dobimo se na smučišču (spodnja postaja vlečnice).

PRIJAVNICA – 1. triada

PRIJAVNICA – 2. in 3. triada