V četrtek, 22. 09. 2016, smo v sodelovanju z Občino Črna na Koroškem izvedli Popravljalnico koles. Najprej je bila izvedena pred šolo, ko so učenci končali pouk in jim je mojster preveril, koliko so njihova kolesa varna, nato pa se je dogajalo še v centru Črne ne Koroškem. 

                          

V petek, 23. 09. , smo zjutraj izvedli akcijo PEŠ BUS. Bus je ”peljal” iz dveh smeri, naselij, kjer živi največ učencev in sicer iz Rudarjevega in s Pristave. Na začetnih postajah smo se zbrali ob 7.30. Tam smo si starejši učenci in odrasli spremljevalci nadeli odsevne brezrokavnike, pripravili transparente z napisi ”PEŠ BUS” in čakali na potnike. Počasi se je nabralo precej učencev in bus je začel svojo popotovanje do šole. Ob poti smo pobirali potnike in na koncu nas je bilo na vsakem busu preko 40.

                           
Vsi smo bili zelo zadovoljni in učenci so z nasmehom na obrazih spraševali, kdaj bo bus spet peljal. Odločila sem se, da bo ta naš posebni PEŠ BUS  ”vozil” vsak petek, ne glede na vremenske razmere. 

Mentorica Andrejka Fajmut, prof. RP

(Skupno 154 obiskov, današnjih obiskov 1)