POHOD Z LUČKAMI

IMG_6805   IMG_6806   IMG_6811   IMG_6815
V sredo, 21. 12. 2011, smo se mlajši učenci planinske skupine skupaj s svojimi starši odpravili na nočni pohod.

Ob 16. uri smo se zbrali na stadionu NK Peca. Po uvodnem pozdravu, smo prejeli navodila za iskanje poti.  Pot je bila markirana s sličicami decembrskih junakov. Kmalu smo si morali pomagati z lučkami, ki smo jih prinesli s sabo. Hodili smo po Pristavi, do Cvelbarja in naprej po gozdni poti ter se nazadnje vrnili na cesto, ki nas je pripeljala do Pravharta.

Tu nas je pričakalo presenečenje, ki smo ga bili zelo veseli. Starejši učenci so nam pripravili zanimivo igro z naslovom Decembrski klepet. Prisluhnili smo jim ter se okrepčali s čajem, potico in drugimi dobrotami, ki so nam jih postregli decembrski gostje.

Preden smo se poslovili smo imeli še igro žrebanja, kjer se je pod vsako številko skrivalo manjše presenečenje.
Vsi nasmejani, zadovoljni ter prijetno utrujeni smo se odpravili proti domu.

IMG_6816   IMG_6817   IMG_6818   IMG_6819 

Mentorici PS
Ivanka Kompan in Virginija Špeh
(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)