Mesec oktober je mesec otroka in v okviru tega smo na podružnici Javorje izvedli kar veliko zanimivih dejavnosti, ki so popestrile vsakodnevni pouk in ga obogatile z zanimivostmi. Tako smo si na spletu ogledali film o varovanju Zemlje in tako sodelovali v množično obiskani svetovni učni v okviru UNESC-a, v zrak smo spustili mini raketo, tekmovali s padalci in narejenimi živalicami iz frnikul, naredili smo časovno kapsulo in jo zakopali nekje v bližini šole (obstaja zemljevid), napisali smo pisma prijateljem iz POŠ Studenec in brali zanimive knjige.

Prav tako smo se podali na orientacijski pohod, kjer smo odkrivali skrite in sladke zaklade, med nesladkimi pa smo iskali še dva zaklada, ki sta skrita na Javorju v okviru Geocachinga, to je svetovno združenje članov, ki skrivajo “zaklade” po vsem svetu. S pomočjo GPS-a in našega spremjevalca Boštjana smo ju odkrili. Četudi nista vsebovala drobcev sladkarij, sta bila ta dva zaklada najslajša.

Bojana Hudrap

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

(Skupno 189 obiskov, današnjih obiskov 1)