Materinski dan na POŠ Javorje

 

V četrtek, 21.3.2013 smo na POŠ Javorje povabili vse mame, tete, babice, učiteljice, žene …, da si vzamejo čas in se poveselijo z nami. Z učenci smo pripravili za naše povabljenke kulturni program, nežen in naklonjen vsem, ki ste tukaj za nas. Vedno pripravljene pomagat, če je potrebno. Pokazali smo se vam takšni, kot smo. Veseli, razigrani, polni pomladanskih prebujanj in nežnih pričakovanj.

Prikazali smo vam tudi točko, ki smo jo pripravili in s katero smo nastopili na šolskem parlamentu na OŠ Črna z naslovom Odraščanje. Le to je del vsakdana naših učencev in jih resnično v tem obdobju spremlja na vsakem koraku. Pocartljali so vas tudi naši mojstri kuhanja in se vam na iskren in prisrčen način zahvalili za vse, kar jim dajate. 

Bojana Hudrap

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 2)