Koroška osrednja knjižnica dr. Franca Sušnika je v torek, 3. 4. 2012, pripravila srečanje s pesnikom, pisateljem in igralcem Andrejem Rozmanom – Rozo.

 

Srečanja se je udeležilo sedem učenk naše šole. V dobri uri skupnega druženja nas je Andrej Rozman – Roza zabaval z interpretacijo svoje otroške in mladinske poezije. Srečanje je predstavljalo tudi zaključek nekaterih akcij, ki potekajo  v šolskih in splošnih knjižnicah, kot je npr. Moja naj knjiga. V okviru te akcije mladi bralci izbirajo svoje najljubše knjige.Izbor za letošnje leto je:

najljubša slovenska mladinska knjiga  Blazno resno o šoli avtorice Dese Muck

in

najljubša prevedena mladinska knjiga Zbirka Grozni Gašper avtorice Francesce Simon

 

                                                                                                                                                                                   Tea Rotovnik

 

(Skupno 27 obiskov, današnjih obiskov 1)