KOPANJE – LETNI BAZEN RAVNE NA KOROŠKEM

  

V okviru Zdravega življenjskega sloga bomo v torek, 25. 6. 2013, organizirali kopanje na letnem bazenu na Ravnah na Koroškem. Iz avtobusne postaje v Črni se bomo ob 8.15 z avtobusom odpeljali na Ravne na Koroškem, kjer bomo na bazenu od 9. do 12. ure. Ob 12.30 odhod izpred bazena. V Črno se bomo vrnili okoli 13. ure. Vsi zainteresirani učenci od 6. do 9. razreda podpisane in pravilno izpolnjene prijavnice vrnite do petka, 21. junija, do glavnega odmora, v tajništvo šole. Znanje plavanja je pogoj za udeležbo. Prednost imajo učenci, ki so redno obiskovali ure Zdravega življenjskega sloga. Prevoz in kopanje je za učence brezplačno, sami pa poskrbite za malico in pijačo. S sabo imejte kopalke in brisačo ter zaščito pred soncem (zaščitna krema, pokrivalo …).

 

PRIJAVNICA

 

Športni pozdrav, Tamara Oblak

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)