IZMENJAJ KNJIGO

V četrtek, 23. aprila 2015, smo na OŠ Črna izvedli izmenjavo knjig. To pomeni, da smo takrat (ali že prej) prinesli v šolo eno ali več knjig, ki jih ne uporabljamo in bi jih radi podarili naprej. Nekatere smo opremili s posvetili. Vsak učenec je lahko odložil svojo knjigo v avli šole (oziroma najmlajši ob črti zaupanja) ter si vzel drugo. Če kdo ni našel knjige za izmenjavo ali pa jo je pozabil prinesti, si je lahko vseeno izbrali eno knjigo in jo odnesli domov.
Povabilo k izmenjavi knjig je veljalo za učence, starše in stare starše, druge krajane in delavce šole.

Učenci in drugi obiskovalci – tudi županja je prišla s svojo knjigo – so na pripravljene mize in police naložili kar veliko knjig, ki so jih z zanimanjem jemali v roke, prebirali in o njih s kom poklepetali. Eno so potem z veseljem dali v svojo torbo.

Bralni, novinarski in fotografski krožek