Seznam interesnih dejavnosti v šolskem letu 2011/12

NAZIV

MENTOR

RAZRED

TERMIN

MALA ODBOJKA – DEKLICE

NEVENKA GERMADNIK

5. – 7.

Petek, 13.15 – 15.00

ŠPORTNO-PLANINSKI KROŽEK

DRAGA MORI

1. – 3. POŠ Ž

Petek, 11.35 – 12.20

USTVARJALNI KROŽEK

BOJANA HUDRAP

POŠ J

Petek, pred ura

RAČUNALNIŠKI K.

POŠ JAVORJE

BRANKO HANCMAN

POŠ J

po dogovoru

DRAMSKO – RECITAC. KROŽEK

PETRA HALNER, BARBARA KOMAR

1. – 5.

POŠ Ž

Sreda, 13.15 – 14.00

OD ŽOGICE DO ŽLICE

MOJCA PETRIČ

POŠ K

Ponedeljek, 11.35 – 12.20

PLANINSKA SKUPINA

VIRGINIJA ŠPEH, IVANKA KOMPAN


Petek, 11.30 – 13.10

GLEDALIŠKI KROŽEK

ANDREJKA FAJMUT

6. – 9.

Petek, 6. in 7. ura

ŠOLSKI RADIO

TEA ROTOVNIK


Petek, 7. šolska ura

MLADINSKI PEVSKI ZBOR

MOJCA KOVAČ PIKO

4. – 9.

Sreda, pred ura

Petek, pred ura

ROBOTIKA

ALOJZIJA KOS

7. – 9.

Sreda, 6. šolska ura

oz. po dogovoru

FOLKLORA

ŽELJKO BURICA


Četrtek, 6. šolska ura

OTROŠKI PEVSKI ZBOR

MOJCA KOVAČ PIKO

1. – 3.

Torek in petek, 6. šolska ura

PEVSKI ZBORI NA PODRUŽNICAH

MOJCA KOVAČ PIKO


J- sreda, 6. šolska ura

Ž- četrtek, 7. šolska ura

VRTNARSKI KROŽEK

MIHAELA GOLTNIK KARMELINA PEČOVNIK

1. – 5.

6. – 9.

Četrtek, 6. šolska ura

VRSTNIŠKA MEDIACIJA

JASMINA DRETNIK


po dogovoru

KUHARSKI KROŽEK

SABINA KOVAČIČ

4. – 6.

Parni teden, četrtek, 7. in 8. šolska ura

TEHNIŠKO-OBLIKOV.

KROŽEK

ŠPELA PEČNIK

4. – 6.

Ponedeljek, 6. šolska ura

FOTO KROŽEK

BRANKO HANCMAN

7. –  9.

Četrtek, pred ura

KALIGRAFSKA DEL.- GOTICA

MARIJA RUS

6. – 9.

po dogovoru

LIKOVNI KROŽEK

MIHAELA GOLTNIK

1. – 5.

Sreda, 5. šolska ura

TEHNIŠKI KROŽEK

ŠPELA PEČNIK

7. – 9.

Ponedeljek, 7. šolska ura

PROMETNI KROŽEK

ANDREJKA  FAJMUT

5.  – 9.

Četrtek, petek, pred ura, Žerjav – poned. 12.30

GEOGRAFSKI KROŽEK

TEA ROTOVNIK

6.–  9.

Torek, 7. šolska ura

VESELA ŠOLA

TEA ROTOVNIK

5. –  9.

Ponedeljek, 7. šolska ura

LUTKOVNI KROŽEK

VESNA BURJAK

1. –  5.

Četrtek, 6., 7. šolska ura

UNESCO KLUB

MARIJA RUS


po dogovoru

OTROŠKI ŠOLSKI PARLAMENT

CVETA DIMEC, ANDREJKA FAJMUT

1. – 9.

po dogovoru

RITMIČNA GIMNASTIKA

VESNA BURJAK

1. – 5.

Torek, 14.05 – 15.00

NOGOMET – učenke

TAMARA OBLAK

6. – 9.

Sreda, 7. šolska ura

E- GLASILO

IRENA GREINER

7. -9.

po dogovoru

 

ZUNANJI SODLAVCI

NAZIV

MENTOR

RAZRED

TERMIN

KLEKLANJE

BOŽA MLINAR


Ponedeljek, 16.00

ŠAH

MITJA PRANJIČ

1. – 4.

5. – 9.

Sreda, 16.30 – 18.00

ODBOJKA – deklice

FILIP REPANŠEK


po urniku

ODBOJKA – dečki

ROBERT SKUDNIK


po urniku

LOKOSTRELSTVO

SLAVKO PAAR


Petek, 14.00

KEGLJANJE

ALEŠ MOČILNIK


Ponedeljek, 13.30

KARATE

ROMAN BREZNIK


Četrtek, 18.00 – 20.00

ČEBELARSKI KROŽEK

MARIJA ŠEPUL


po dogovoru

ČEBELARSKI KROŽEK

ZORAN MIĆIĆ

POŠ Ž

po dogovoru

 

 

 


(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)