IMG_1484

Planinsko društvo Črna na Koroškem je spet zelo aktivno. O tem priča število mladih planincev v nižjih razredih, kot tudi organizacija dveh pohodov v drugi polovici septembra. Planincem pa smo se pridružili tudi udeleženci projekta Zdrav življenjski slog, zato je bila udeležba precej pestra.

IMG_1490

V soboto 26. 9. 2015 smo se odpravili na Obir. Vreme nam sicer ni bilo zelo naklonjeno, vendar smo kljub temu uspeli prispeti skoraj na vrh, kamor pa se zaradi močnega vetra nismo povzpeli. Kljub neosvojenemu vrhu pa je bil pohod zelo zanimiv kot tudi poučen.

IMG_1486

V društvu so se odločili, da bodo poizkušali v letošnjem letu redno organizirati pohod vsako prvo soboto v mesecu. Tako smo se prvo soboto v mesecu oktobru (spet združeni »planinci« in zdrav življenjski slog) podali do cerkve Sv Jakoba. Pohoda se je udeležilo res lepo število tako otrok kot tudi odraslih. Skupaj smo kljub muhastemu vremenu, ki nam je pokazalo vse svoje jesenske obraze, izredno uživali in preživeli res lepo sobotno dopoldne.

IMG_1487

 

Lep športni pozdrav,

Marko Sonjak

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)