Naredili smo si vrt

 

V sredo, 22.5.2013 smo na POŠ Javorje skupaj z društvom Ajda organizirali naravoslovni dan z naslovom Ekologija. Za šolo smo si naredili EKO – vrt po naši zamisli, seveda so nam pri zasnovi pomagali tudi člani društva. Upoštevali so naše želje, dali pa so nam nekaj smernic, s pomočjo katerih smo si naredili načrt vrta.

Pri delu so nam pomagali nekateri starši naših učencev, obiskali sta nas tudi ga. ravnateljica Romana Košutnik ter ga. županja Romana Lesjak, ki je na našo cvetlično gredico posejala sončnice in nageljčke.

Veseli smo, da naša šola kljub malemu številu učencev polno živi in je v njej in ob njej vedno znova mogoče čutiti igrivost in radoživost ter pisanost dogajanja, ki nam ponuja širši pogled na svet.


             thumb_P1016362                                           P1016360      

  P1016347                 P1016382                  P1016369

Bojana Hudrap

(Skupno 74 obiskov, današnjih obiskov 1)