DSCN4203V četrtek, 5. 6. 2014, smo se podali na dobrodelno prireditev ISKRICE V OČEH, ki je bila namenjena zbiranju sredstev za skupno letovanje slovenskih otrok, otrok živečih izven Slovenije, njihovemu medsebojnemu spoznavnaju in druženju, utrjevanju slovenskega jezika ter spoznavnju matične domovine.
 


 DSCN4230   DSCN4224  DSCN4169  DSCN4208    
Akcija je bila sad prizdevanja članov Lions Kluba Ljubljana – Rožnik, ki nudijo podporo mladim Slovencem, ki bodo z njihovo pomočjo uživali počitnice na morju.
Skupaj z gospo ravnteljico in županjo naše občine smo prisostvovali kulturnemu programu. Tinkara Mlinar, Jera Kompan in Maruša Stane so odigrale trogovor v koroškem narečju, Niko Kogelnik in Timotej Fortin pa sta obiskovalce navdušila z igranjem harmonike in kitare.
Sledila je tudi dobrodelna dražba slike slikarja Zmaga Modica, ki je vso dogajanje na zanimiv način naslikal v slabi uri; z nakupom slike pa se je nabral lep znesek za letovanje otrok.

Vesna Burjak
(Skupno 177 obiskov, današnjih obiskov 1)