Vse lepe stvari se enkrat končajo in tako se zaključuje tudi naša šola v naravi. Dnevi so minili kot bi trenil in kljub slabemu vremenu smo se imeli zelo lepo in smo uživali.

Danes dopoldne nam je bilo vreme sicer zelo naklonjeno in smo na plaži celo uživali na soncu, kaj hitro po kosilu pa se je vreme skisalo. Popoldne smo preživeli večinoma v okolici doma, izdelovali morsko dno in se pripravljali na zaključni večer.

Spoznali pa smo tudi novega prijatelja z imenom Srečka (mladička veverice).

Zvečer smo sami kraljevali v celem domu. Zaključni žur in podelitev nagrad za mistra in miss šole v naravi ter za najlepše urejeno sobo smo imeli zato kar v avli pod streho, saj se je zunaj razbesnela nevihta.

Jutri se bomo odpravili proti Postojni okoli pol desete ure, kjer si bomo ogledali Postojnsko jamo. Prihod v Črno je planiran okoli 19. ure na glavno avtobusno postajo. Poskusili vas bomo obvestiti o prihodu na več načinov. Preko fb, spletne strani, klical vas bom tudi osebno…

Pošiljamo vam še zadnje pozdrave iz letne šole v naravi Savudrija 2017!

Se vidimo!