Spoštovani starši in učenci OŠ Črna na Koroškem in Vrtca Kralj Matjaž!

Verjetno ste sledili sporočilom za javnost preko različnih medijev in ste seznanjeni z dogajanji v zadnjem času.

Kot veste so potekala pogajanja med sindikati in vlado in se je odločalo o stavkovnih zahtevah. Člani SVIZ vztrajamo in bomo vztrajali, naj vlada vzgojno-izobraževalnega dela ne podcenjuje in tudi zaposlenih na teh področjih ne plačuje slabše kot plačuje druge zaposlene v javnem sektorju na primerljivih delovnih mestih z enako zahtevano stopnjo izobrazbe. Ker se na žalost še nismo uspeli dogovoriti vas obveščamo, da v sredo 14. 3. 2018 STAVKA BO IN STA ŠOLA IN VRTEC ZAPRTA.

Prosimo za razumevanje in se vam zahvaljujemo za vašo podporo, ki jo izrazite tako, da za varstvo vašega otroka ta dan poskrbite doma.

Hvala!                                                              vsi zaposleni na OŠ Črna in v vrtcu Kralj Matjaž

starsem_os_14.-3.-2018 OŠ