ŠPORTNO POLETJE  2013

 

ŠPORTNE AKTIVNOSTI V OKVIRU ZDRAVEGA ŽIVLJENJSKEGA SLOGA

 

Dočakali smo konec pouka in poletne počitnice. Ne smemo pa pozabiti na zdrav način življenja, kjer ima veliko vlogo gibanje. Zato bomo v okviru projekta Zdrav življenjski slog učencem ponudili različne športne dejavnosti tudi med počitnicami. Spodaj je razpored športnih aktivnosti, na katere se prijavite preko elektronske pošte zzs.tamara@gmail.com ali pošljete sporočilo na številko 040451363, ki naj vsebuje ime, priimek, razred ter aktivnost na katero se prijavljate. Prijavite se na aktivnosti, katerih se boste res udeležili! V primeru, da ste prijavljeni in se aktivnosti ne boste udeležili, me o tem obvestite. V kolikor bo kakšna sprememba, vas obvestim. Vhod v telovadnico bo pri vratih zobne ambulante. Dodatne informacije in morebitne spremembe najdete na spletni strani šole pod rubriko šport.

 

RAZPORED AKTIVNOSTI

 

Športni pozdrav, Tamara Oblak

(Skupno 41 obiskov, današnjih obiskov 1)