Tovarna_dela-tekstil

VABILO

Izmenjave oblačil so dogodki, ki jih Ekologi brez meja po Sloveniji organiziramo v okviru projekta Tovarna dela – Tekstil. Izmenjava je odlična priložnost, da zamenjate oblačila, se znebite “cunjic”, ki jih ne nosite več, obenem pa obogatite garderobo s kakšnim ‘novim-starim’ kosom oblačila. Prav tako lahko prinesete in izmenjate otroška oblačila ter dodatke. Ker zbiramo večje količine rabljenega tekstila za našo tovarno, je seveda ta zelo dobrodošel!

Če vam ni do izmenjave, pa imate vseeno gnečo v omari, vas vabimo, da prinesete in nam podarite odvečna oblačila, uhane, torbice in ostale modne dodatke ter hišne tekstilije. Edino, kar prosimo, je, da so oblačila oprana, čevlji pa v parih. Zaradi lažje organizacije izmenjave, vas prosimo, da imate ob oddaji ločena oblačila, ki ste jih namenili zamenjavi in tista, ki jih le oddajate za nadaljno predelavo.

 
Kaj se zbira?
 

1. OBLAČILA IN DODATKI :

– moška in ženska oblačila:

– dnevna oblačila (hlače, krila, bluze, srajce, brez rokavniki, obleke, suknjiči, blazerji)

– oblačila za prosti čas (hlače krila, puloverji, jopice, jakne)

– športna oblačila(trenirke, trikoji, majice s kratkimi rokavi)

– vrhnja oblačila (plašči, jakne, bunde)

– nosečniška oblačila,

– oblačila za močnejše postave, itd.

– otroška oblačila,

– spodnje perilo,

– modni dodatki: nakit, rute, pasovi, torbice, nahrbtniki, potovalke,

– čevlji/obutev v paru,

– usnjeni izdelki.

 

2. HIŠNE TEKSTILIJE:

– posteljnina, rjuhe, pregrinjala, prešite oddeje, brisače,

– prti in zavese.

 

IZMENJAVA BO POTEKALA V PONEDELJEK, 16. 04. 2012 OD  16.00 DO 18.00 URE V AVLI OSNOVNE ŠOLE ČRNA NA KOROŠKEM.

 

Naj izmenjava ne bo več tabu – vljudno vabljeni!

Zadruga-dobrote 

 Več na spletni strani: www.ekologibrezmeja.si

 

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)