V torek, 24.6.2014, smo ob zaključku šolskega leta pripravili javno prireditev, s katero smo obeležili tudi dan državnosti. Tekom celega leta smo strmeli za vrednotami, ki smo si jih zadali in želeli doseči. S paleto vrednot je bila prepletena tudi celotna prireditev. Izpostavili pa smo znanje, zato ni naključje, da je bil gost, naš rojak, prof. dr. Kristijan Jezernik. Z gospo ravnateljico sta podelila spričevala o uspehu najboljšim učencem od 4. do 8. razreda. Prireditve se je udeležila tudi ga. Irena Nagernik, ki je v imenu službeno odostne županje, nagovorila učence. Učenci so program popestrili s petjem, plesom in recitacijami. Za veselo vzdušje so poskrbeli devetošolci iz Koprivne, ki so si za ta dan nadeli ime Skup nabrani. Da smo šolsko leto res zaključili z nasmehom na obrazu pa gre zahvala učencem 6. b razreda, ki so pripravili skeč.

Barbara Komar

(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)