Ustvarjanje in likovno snovanje
 Ustvarjanje, slikanje, likovno izražanje in oblikovanje, vse to je le delček tistega, kar popestri naše vsakodnevno šolsko delo. Kot že nekaj let, so nam tudi letos pri ustvarjanju pomagali naši mentorji, gospod Leander Fužir, gospod Štefan Bobek in gospa Trezka Mrdavšič. Tako smo v četrtek, 15. novembra, kljub tisočim odtenkom sive na nebu, slikali barvite podobe našega življenja ali življenja naših prednikov. Glina nam je gladila roke in roke so gladile in gnetle glino in tako so pod budnim očesom naših mentorjev nastajali otroški izdelki. V njih je polno radosti, iskrivosti in hkrati likovne umetnosti, kot jo premorejo le pravi mali umetniki. Hvala likovnikom, da ste bili spet del nas.
Seveda pa je na šoli zadišalo tudi po medenjakih. Hvala tudi vsem mamam, ki ste jih spekle in nam jih pomagale okrasiti.
  as_trak_oblaila_074    as_trak_oblaila_085    as_trak_oblaila_129    as_trak_oblaila_068

Bojana Hudrap