sl4

V tednu od 20. 04.- 23. 04. 2015 je na naši šoli potekalo tekmovanje »Kaj veš o prometu«. Sestavljeno je bilo iz preverjanja teoretičnega znanja in iz spretnostne vožnje na poligonu. Tekmovalo je 24 učencev od 5. do 9. razreda. Učenci so pokazali dobro znanje cestno prometnih predpisov in izkazalo se je, da so tudi spretni in obvladajo kolesa.

Rezultati pa so bili naslednji:

 

1. mesto: Gal Oderlap, 5. a              

2. mesto: Timotej Polc, 9. a

3. mesto: Matevž Žlebnik, 5. a

4. mesto: Anej Kajnih, 6. a

 

Vsem tekmovalcem iskreno čestitam za njihove uspehe.

Najboljši na šolskem se bodo preizkusili še na medobčinskem tekmovanju, ki bo letos na Prevaljah.

Držimo pesti še naprej, saj se najboljši uvrsti na državno tekmovanje.

 

Kolesarski pozdrav,

mentorica Andrejka Fajmut, prof.

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)