V četrtek, 12. 10. 2017, se je naša šola udeležila 7. Unescovega mednarodnega projekta Pletemo niti mreže z jubilejem OŠ Griže, kjer so potekale različne dejavnosti ob 180-letnici šolstva v Grižah.

Dogodka smo se udeležili skupaj s predstavniki Prve osnovne šole Slovenj Gradec in OŠ Franja Goloba Prevalje. Našo šolo so zastopale učenke Manca Lesjak, Zala Prednik in Luna Pušnik, ki so se udeležile različnih delavnic, v katerih so prikazali, kako je v preteklosti potekal pouk.

Nekaj misli udeleženk:

Luna: Predstavili so nam kako je bilo v šoli nekoč. Udeležila sem se telovadbe. Bilo mi je zelo všeč, saj so se udeležili srečanja tudi učenci iz OŠ Franja Goloba Prevalje, s katerimi smo se zelo razumeli.

Zala: Meni je bilo všeč, ker smo po končanih delavnicah lahko počeli kar smo želeli. Všeč mi je bilo kosilo, saj je bilo zelo okusno.

Manca: Najbolj všeč mi je bilo, ko sva z Zalo dobili novi prijateljici Tinko in Ano. Všeč sta mi bili predstavi na začetku in na koncu. Ana in Tinka sta nama razkazali šolo.

 

Več utrinkov na spletni povezavi https://www.os-grize.si/2017/10/17/pletemo-niti-mreze-z-jubilejem-os-grize/

Vodja Unesca: Marija Rus

(Skupno 285 obiskov, današnjih obiskov 1)