Obvestilo Občine Črna na Koroškem

Za učence in dijake, ki imajo stalno prebivališče na področju Občine Črna na Koroškem in za katere je organizirano izobraževanje na daljavo bomo v tem času v skladu z okrožnico Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport v sodelovanju z Osnovno šolo Črna na Koroškem zagotovili brezplačni topli obrok.

Brezplačni topli obrok pripada učencem in dijakom, pri katerih povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku ali državni štipendiji ali odločbi na podlagi vloge za priznanje pravice do subvencije malice ali kosila ne presega 382,82 € (3. dohodkovni razred otroškega dodatka oziroma 2. razred državne štipendije).

Prijave sprejemamo do nedelje, 8.11.2020 do 19.00 ure na e-naslov: tajnistvo@os-crna.si

S prijavo učenci in dijaki privolijo, da občine in šole podatke uporabijo za organizacijo priprave in prevzema toplega obroka

Prevzem brezplačnega obroka za prijavljene učence in dijake, ki izpolnjujejo pogoje, bo v kuhinji OŠ Črna na Koroškem.

Občina Črna na Koroškem,
Županja, mag. Romana Lesjak

(Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1)