V času velikonočnih praznikov smo obiskali starostnike v Domu starejših Na Fari. Pred obiskom so učenci izdelali voščilnice z lepimi mislimi ter pobarvali velikonočne pirhe. Želili smo vsem starostnikom polepšati dopoldne s kulturnim programom. Naši učenci so priredili prisrčen program – igrali so na harmoniko in sintisajzer, deklice so pele ter odigrale dvogovor v koroškem narečju o delu na vrtu. Za še bolj poskočne ritme so poskrbele učenke s koreografijo zumbe.

IMG_0393    IMG_0398    IMG_0402

Ker smo želeli obiskati prav vse starostnike, so se učenci razdelili v dvojice ter obiskali vse prebivalce doma in jim voščilnice s pirhi odnesli osebno po sobah.

IMG_0389   IMG_0387    IMG_0396    IMG_0391

Upamo, da so se v naši družbi imeli lepo, nam je bilo druženje v veliko veselje, saj se zavedamo, da jim te malenkosti ogromno pomenijo.

Vesna Burjak

(Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 1)