Pozdravljeni starši in učenci!

 

V vsej poplavi informacij, ki jo dandanes prejemamo na temo korona virusa, je prav da si od njih tudi malo oddahnemo in oddaljimo od vsega skupaj. Ker je raznih nasvetov resnično veliko, smo za vas v tem prispevku pripravili povzetek ključnih informacij pri spoprijemanju s situacijo, ki nas je doletela. V prispevku, ki ga najdete tukaj, bos na kratko izvedeli kako se pogovarjati z mlajšimi otroki o korona virusu, kje najti informacije za različne vadbe, na kaj morate biti pri organizaciji dneva še posebej pozorni, nasvete za učence in še kaj.

Spremljajte našo spletno stran, saj bomo sproti objavljali različne prispevke, ki vam bodo lahko pomagali pri spoprijemanju s trenutnim stanjem.

V koliko pa ugotavljate, da bi si želeli svetovanja in pomoči za konkretno težavo s katero se soočate, me kontaktirajte po e-pošti (Neža Kos, neza.kos@os-crna.si). Nudim svetovanja v živo po Skaypu, Messenger-u ali se dogovorimo za telefonski klic.

Želimo vam uspešen in varen vsakdan!

Svetovalna delavka, Neža Kos

(Skupno 94 obiskov, današnjih obiskov 1)