DRŽAVNO KOLESARSKO TEKMOVANJE ”KAJ VEŠ O PROMETU”

Adrijana_KamnikV soboto, 01. 06. 2013, je v Ljubljani potekalo državno tekmovanje za kolesarje in voznike skuterjev KAJ VEŠ O PROMETU. Dogodka se je udeležila Adrijana Kamnik, učenka 8. a razreda OŠ Črna na Koroškem. Prireditev poteka vsako leto pod pokroviteljstvom AVP.

Tekmovanje je potekalo na OŠ Poljane, kjer so se tekmovalci preizkusili v treh nalogah in sicer so morali opraviti teoretični del, spretnostno vožnjo na poligonu ter praktično vožnjo po mestnih ulicah.

Adrijana je s teoretičnim delom ter z vožnjo po poligonu opravila edina brez napak, nekaj težav pa ji je delala mestna vožnja in na koncu je pristala na 17. mestu. Na startu je bilo 46 kolesarjev, tako da je bila njena uvrstitev kljub vsemu zelo dobra.

Tekmovalki iskreno čestitamo!

 

Mentorica in spremljevalka

Andrejka FAJMUT, prof.

GALERIJA

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)