NI DEBATE – V GORENJE SUROVINO DAJTE STARE APARATE!
 
Zbiralni_koticekV mesecu oktobru smo zaključili veliko akcijo zbiranja odpadne električne in  elektronske opreme.  V tem mesecu smo skupno zbrali 196 ton odpadne opreme in s tem naredili velik ekološki prispevek za vse nas.
Ker pa je šlo tudi za tekmovanje,  smo dosegli 5. mesto med koroškimi šolami, s 168219 točkami, kar je zelo velik uspeh glede na majhno število učencev. Dokazali smo, da ni pomembno, koliko nas je, ampak sodelovanje in pripravljenost narediti nekaj za lepše  in zdravo okolje.

Istočasno pa smo se vključili tudi v akcijo »ODLOČUJ«, ki jo je organizirala organizacija ZEOS. V okviru te akcije smo si ogledali  promocijsko vozilo E-TRANSFORMER«. V trajno last smo dobili zbiralnike za zbiranje e-odpadkov, baterij in sijalk. Vključili pa smo se tudi v nagradni natečaj in izdelali plakate, logotipe in fotokolaž.
 
Hvala vsem, ki ste nam pomagali pri zbiranju odpadne opreme in s tem pokazali svojo ekološko zavest ter dali  našim otrokom zgled.
 
Koordinatrka:
Karmelina PEČOVNIK
(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)