ŠPORTNO POLETJE  2012

 

ŠPORTNE AKTIVNOSTI V OKVIRU ZDRAVEGA ŽIVLJENJSKEGA SLOGA

 

Dočakali smo konec pouka in poletne počitnice. Na pisanje domačih nalog in učenje lahko za nekaj časa pozabimo. Ne smemo pa pozabiti na zdrav način življenja, kjer ima veliko vlogo gibanje. Zato bomo v okviru projekta Zdrav življenjski slog učencem ponudili različne športne dejavnosti tudi med počitnicami. Spodaj je podroben razpored športnih aktivnosti. Zraven imate tudi prijavnico, na katero napišete ime in priimek ter kontaktno številko ali elektronsko pošto za morebitne spremembe in dodatne informacije. Na prijavnici obkrožite športne aktivnosti na katere se prijavljate ali se prijavite preko elektronske pošte zzs.tamara@gmail.com. Prijavite se na aktivnosti, katerih se boste res udeležili! V primeru, da ste prijavljeni in se aktivnosti ne boste udeležili, me o tem obvestite. Vhod v telovadnico bo pri vratih zobne ambulante. Dodatne informacije in morebitne spremembe najdete na spletni strani šole pod rubriko šport, zato vabljeni, da jo obiščete.

 

RAZPORED ŠPORTNIH AKTIVNOSTI IN PRIJAVNICA

 

Lep športni pozdrav!

Tamara Oblak

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)