Šolska športna tekmovanja 2011/2012
OKTOBER: odbojka, dečki in deklice – medobčinsko tekmovanje, rokomet – občinska tekmovanja.

NOVEMBER: odbojka, dečki in deklice – medobčinsko tekmovanje, mali nogomet, dečki –medobčinsko tekmovanje, rokomet – področna tekmovanja, nogomet.

DECEMBER: šah, posamezniki – področno tekmovanje, odbojka dečki in deklice – področno tekmovanje, mali nogomet, dečki – področno tekmovanje, rokomet – področno tekmovanje.

JANUAR: odbojka deklice – republiško tekmovanje; šah; mali nogomet – dečki področno tekmovanje, nogomet za učenke – področno tekmovanje.

FEBRUAR: odbojka deklice – republiško tekmovanje; veleslalom in deskanje na snegu – področno tekmovanje, šah – ekipno republiško tekmovanje .

MAREC: odbojka, deklice – republiško tekmovanje; šah – področno in državno tekmovanje; lokostrelstvo (dvoransko tekmovanje, finale), veleslalom in deskanje na snegu – državno tekmovanje, mini odbojka – šolska tekmovanja, smučarski tek in biatlon – finale, Pokljuka.

APRIL: odbojka, deklice – republiško finalno tekmovanje, mini odbojka – področno tekmovanje; športno plezanje – področno in državno tekmovanje; tekmovanje v orientaciji.

MAJ: posamično atletsko tekmovanje – področno in državno; tekmovanje v orientaciji, lokostrelstvo (zunanje tekmovanje, finale).

JUNIJ: sodelovanje na nagradnem natečaju »Najbolj športna OŠ«, odbojka na mivki.