ŠPORTNE AKTIVNOSTI V OKVIRU PROJEKTA

ZDRAV ŽIVLJENJSKI SLOG 

PETEK, 25. MAJA 2012

 

V petek, 25. maja 2012, bodo v okviru projekta Zdrav življenjski slog potekale športne aktivnosti. Od 9. 00 do 10.30 bomo v telovadnici OŠ SKAKALI NA MALI PROŽNI PONJAVI. Izvajali bomo osnovne skoke, se preizkušali v skoku v višino čez elastiko, izvajali razne trike ter zabijali žogo na koš. Postavljena bo tudi kamera, da si boste skoke lahko ogledali. Od 11.00 do 12.30 pa bo na igrišču OŠ Črna na Koroškem potekalo ROLANJE. Naučili in izpopolnili bomo rolarsko znanje z različnimi vajami in poligoni. Vadili bomo zaustavljanje, spreminjanje smeri, delali »limonce«, se vozili pod tunelčki, skakali, se igrali razne igre na rolerjih … Zaradi varnosti so čelade in ščitniki obvezni. V primeru dežja se bomo s “skuterji” vozili v telovadnici. Pridružite se in športno preživite pouka prost dan. Obvestilo si lahko ogledate na oglasni deski ter na spletni strani šole.

 

 Športni pozdrav, Tamara Oblak

 

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)