NOGOMETNI DAN


V soboto, 13. aprila 2013, je na naši šoli potekal prijateljski nogometni turnir v malem nogometu. Udeležili so se ga učenci štirih osnovnih šol, na katerih se izvaja projekt Zdrav življenjski slog. Poleg učencev in učenk naše šole so sodelovali še učenci in učenke OŠ Prežihovega Voranca Ravne, OŠ Franja Goloba Prevalje in OŠ Podgorje. Naši fantje so bili nepremagljivi. Zmagovalno ekipo so zastopali: Jan Kremzer, Žan Fortin, Vid Puc, Niko Kogelnik, Franci Piko in Anej Kunc. Pravtako odlično so se izkazala dekleta, ki so osvojila drugo mesto, in sicer v postavi: Adrijana Kamnik, Tamara Krivec, Urša Stern, Sara Podlesnik in Nika Fortin. Učencem in učenkam se zahvaljujemo za sodelovanje in jim čestitamo za dobro igro.


Tamara Oblak

 

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)