Uspešno smo prikrmarili do polovice naše šole v naravi. Vse aktivnosti in dogodivščine so že terjale svoj davek in večina otrok je komaj čakala nočni počitek.

Zjutraj smo se ponovno prebudili v lep sončen dan, temperature so bile že skoraj pomladne, podlaga odlična in smučati je bilo pravi užitek. Danes je za nami fizično najbolj naporen dan, saj smo se na smučišče podali kar trikrat.

Zjutraj in popoldne po ustaljenem urniku, zvečer pa smo uživali še na nočni smuki. Takrat smo priredili tudi kratko tekmo, tako da so nekateri otroci, ki prej niso imeli te možnosti, dobili občutek, kako je smučati po začrtani progi. Vsakemu izmed njih smo izmerili tudi čas, jutri pa sledi razglasitev.

Po popoldanskem smučanju je sledil nekoliko daljši premor, namenjen pisanju razglednic, igranju družabnih iger in pripravi na jutrišnji zaključni večer.

Po končanem nočnem smučanju nam je ostalo nekaj časa za druženje, nato pa smo vsi veseli, utrujeni in v pričakovanju novega dne sladko zaspali.

Utrinke današnjega dne si lahko ogledate tukaj.

Lep športni pozdrav!

Tamara Oblak

Meta Lesnik

Maša Permanšek

Marko Sonjak

(Skupno 434 obiskov, današnjih obiskov 1)