TURNIR V MALEM NOGOMETU ZA UČENKE

 

IMG_7123

 

V soboto, 21. aprila, je na naši šoli v okviru projekta Zdrav življenjski slog potekal turnir v malem nogometu za učenke. Sodelovalo je 5 osnovnih šol na katerih se projekt Zdrav življenjski slog izvaja. Poleg naše šole so sodelovali še OŠ Franja Goloba Prevalje, OŠ Prežihovega Voranca Ravne, OŠ Brezno in POŠ Kapla. Našo šolo so zastopale: Daša Marošek, Tjaša Obretan, Manca Krumpačnik, Urša Stern, Vita Lesjak, Urška Laznik in Nina Kaker. Priigrale so si tretje mesto. Prve so bile učenke OŠ Brezno, druge pa učenke OŠ Prežihovega Voranca. Učenke so pokazale dobro in borbeno igro, za pošteno igro in red na igrišču pa je v vlogi sodnika poskrbel Anej Kunc.

 

IMG_7165   IMG_7153   IMG_7173   IMG_7206


Tamara Oblak

(Skupno 163 obiskov, današnjih obiskov 1)