Turizmu pomaga lastna glava – izlet na Šolto

TPLG-Solta_2013Člani izbirnega predmeta Turistična vzgoja in mentorica ga. Sabina Kovačič ter somentorica ga. Špela Pečnik so bili skupaj z ravnateljico go. Romano Košutnik in županjo go. Romano Lesjak v času od 8. do 10. 6. 2013 povabljeni na kratko, a prijetno druženje na otok Šolta.

Učenci šole so namreč v tem šolskem letu v okviru projekta Turizmu pomaga lastna glava raziskovali značilnosti Šolte in njeno kulinariko primerjali s kulinariko v Črni, saj sta obe občini med seboj pobrateni.

Vse, o čemer so pisali v nalogi, so tako imeli priložnost videti na otoku v živo in stkali smo prijetne vezi. Učence OŠ Grohota iz Šolte pa smo povabili, da nas kmalu obiščejo.

zapisala Sabina Kovačič

Več fotografij

(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)