TEKMOVANJE V SMUČANJU IN DESKANJU NA SNEGU


V četrtek, 7. februarja 2013, je na Poseki na Ravnah na Koroškem potekalo področno tekmovanje v smučanju in deskanju na snegu. Naši učenci so dosegli zelo dobre uvrstitve.

Med nekategoriziranimi tekmovalci sta tekmovala Tilen Keber, ki je v kategoriji mlajših učencev dosegel 6. mesto med 44. tekmovalci, in Gal Gole Germadnik, ki je med starejšimi učenci dosegel 3. mesto med 41. nastopajočimi.

Med kategoriziranimi mlajšimi učenkami so učenke dosegle naslednje uvrtitve: 4. mesto Sara Srebre, 6. mesto Nika Ozimic, 7. mesto Manca Lesjak in 15. mesto Jera Kompan. Med starejšimi učenkami je Helena Lesjak zmagala, med starejšimi učenci pa je bil Jaka Kompan 4.


V torek, 5. marca 2013, pa je na Rogli potekalo državno tekmovanje v smučanju in deskanju. Udeležila sta se ga Helena Lesjak, ki je dosegla 9. mesto in Gal Germadnik Gole, ki je odlično smučal, vendar žal nekaj vratic pred ciljem odstopil.

 

Čestitamo vsem!


Tamara Oblak

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)