Na kegljišču v Črni na Koroškem je bilo do 26. marca 2017 organizirano šolsko prvenstvo dečkov in deklic letnik 2002 in 2003 ter letnik 2004 in 2005. Od učencev OŠ Črna na Koroškem so se za področno tekmovanje kvalificirali Andraž Potočnik, Andrej Raztočnik in Žiga Repanšek ter od deklic Nika Vračko.

 

Področno tekmovanje šol je bilo v petek, 31. marca 2017 na kegljišču v Ravnah na Koroškem. Na tem tekmovanju sta pogoje za udeležbo na državnem prvenstvu izpolnila Žiga Repanšek in Nika Vračko, ki sta osvojila 3. mesto.

 

Državno prvenstvo je potekalo v Celju 14. aprila 2017. Žiga Repanšek se je uvrstil na 11. mesto, kar je super rezultat glede na to, da je bil v kategoriji, kjer so tekmovali tudi eno leto starejši od njega. Nika Vračko se je tudi odlično odrezala in se uvrstila na 10. mesto, tudi ona je tekmovala v kategoriji, kjer so nastopale eno leto starejše deklice.

 

Čestitke obema.

Poročilo podal g. Aleš Moličnik, ki je učence na tekmovanju spremljal.

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)