Teden zmanjševanja odpadkov (TZO)

16.11. – 24.11. 2013

Tehniški dan “Ustvarjalne delavnice”

V okviru Eko šole je tudi na naši šoli potekal »Teden zmanjševanja odpadkov«. V tem tednu smo se še posebej posvetili ozaveščanju na področju ločevanja odpadkov, zmanjševanja odpadkov.

Izvedli smo veliko različnih aktivnosti, s katerimi smo se trudili uzavestiti, kako pomembno je ločevanje, zmanjševanje odpadkov za naravo, živali in človeka – za Zemljo.

V tem tednu smo na celi šoli in na vseh treh podružnicah imeli tudi tehniški dan “Ustvarjalne delavnice”, pri katerih nam je pomagalo veliko zunanjih sodelavcev (starši, babice, dedki, bivše učiteljice, znanci…), ki so z našimi učenci delili bogate izkušnje in svoje znanje.

Več o naših šolskih aktivnostih v času Tedna zmanjševanja odpadkov in o “Ustvarjalnih delavnicah” si lahko preberete ter ogledate na TZO.

Špela Pečnik

Šolska koordinatorka Eko šole