V ponedeljek, 5. 11. 2018, smo se s Fitkoti odpravili v vrtec Kralja Matjaža. S seboj smo odnesli skoraj pol telovadnice in malčkom popestrili njihov vsakdan. Vse rekvizite smo razporedili po celotnem vrtcu (tako po hodnikih kot tudi igralnicah), tako smo na enem mestu imeli eno zelo veliko in zanimivo igralnico.

Sodelovali so vsi otroci, ki obiskujejo vrtec. Pri premagovanju ovir in izvajanju nalog pa so jim pomagali Fitkoti.

Vsi sodelujoči smo zelo uživali. Bilo bi izjemno lepo, če bi lahko kaj podobnega izvedli večkrat v šolskem letu. Med samo igro z malčki pa so se že porajale nove ideje, kaj vse bi še lahko prinesli s seboj, tako bi naredili skupno dopoldne za naše najmlajše še bolj zanimivo.

Več utrinkov si lahko ogledate v galeriji.

Lep športni pozdrav!

Vzgojiteljice Vrtca Kralja Matjaža

Fitkoti

Tamara Oblak

Marko Sonjak

 

(Skupno 275 obiskov, današnjih obiskov 1)