SPREJEM PRVOŠOLCEV – 1. ŠOLSKI DAN
  
DSC_3283V ponedeljek, 1.9. 2014 je 30 prvošolcev, ki so se vpisali na OŠ Črna komaj dočakalo 10. uro, ko so skupaj s svojimi starši prvič prestopili šolski prag. Dišalo in svetilo se je od pisanih šolskih torb.

Zbrali smo se v učilnici 1.B razreda, kjer sta vse zbrane nagovorili  ravnateljica  in županja.

Otrokom smo pripravile lutkovno igrico, kjer so spoznali nova prijatelja LILI IN BINETA.  Seveda so vsi dobili tudi rumene rutice, s  katero  prvošolčki prihajajo  in odhajajo  v šolo. Na koncu pa je sledilo še sladko presenečenje – torta, katera je zelo prijala.

Prvošolčki so bili navdušeni in so v en glas govorili, da komaj čakajo, ko se bodo zares začeli učiti. Z nasmehi in rumenimi ruticami so hiteli skozi šolska vrata.

Galerija

učiteljice 1. razreda

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)