V torek, 14. 5., smo na OŠ Črna na Koroškem končali izvedbo šolskega kolesarskega tekmovanja. Najbolje so se odrezali naslednji učenci:

  1. Matevž Rednak
  2. Gal Oderlap
  3. Lesjak Lenart
  4. Stane Anže
  5. Potočnik Tomaž

Ti učenci so se uvrstili na medobčinsko tekmovanje, ki je bilo 17. 5. v Slovenj Gradcu. Namesto Anžeta, ki je imel druge obveznosti, se je tega tekmovanja udeležil Aljaž Kunc. Najboljši od naše ekipe je bil Gal Oderlap.
V Slovenj Gradcu je ekipa zasedla skupno 4. mesto.
Državnega tekmovanja Kaj veš o prometu, ki bo 25. 5. 2019 v Mislinji, se bo udeležil Matevž Rednak.
V soboto, 25. 5. je bilo v Mislinji državno tekmovanje KAJ VEŠ O PROMETU, ki se ga je udeležil Matevž Rednak. Na zahtevnem tekmovanju, sestavljenem iz teoretičnega preizkusa, spretnostne vožnje na poligonu ter vožnje v prometu, je Matevž osvojil 20 mesto med 46 tekmovalci, kolesarji.
Vsem tekmovalcem na vseh nivojih iskreno čestitam za uspehe.

Mentorica
Andrejka Fajmut, prof. RP

(Skupno 215 obiskov, današnjih obiskov 1)