V petek, 12. 1. 2018, so se učenci 4. razredov udeležili vseslovenske akcije Šolar na smuči, ki je potekala po večih smučiščih po Sloveniji.

Vreme nam sicer ni bilo najbolj naklonjeno, vendar glede na pretekle dni, smo bili vseeno veseli, da nas je pričakalo samo malo megle. Smučišče in proga sta bila glede na razmire odlično pripravljena in otroci so lahko res uživali.

Najprej smo izvedli testiranje, se razdelili v skupine in se odpravili na vlečnico. Poleg uživanja in smučanja pa so imeli otroci tudi odlično priložnost, da so se od svojih učiteljev smučanja kaj novega naučili in izpilili svojo tehniko. Še posebej smo se osredotočili na tiste, ki še niso tako vešči smučanja in smo jim pomagali pri prvih zavojih.

Zelo prav nam je prišla tudi podarjena smučarska oprema, tako da se vsem, ki ste nam kaj darovali, iskreno zahvaljujem.

Kljub prvim dvomom zaradi vremena, smo skupaj preživeli lep smučarski dan!

Lep športni pozdrav!

Marko Sonjak

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)